SGGW

Administracja Systemami i Aplikacjami

zlecenia przez net

O NAS  >
 

Więcej o nas, czyli: dlaczego warto u nas studiować?

Wiedzeni doświadczeniem oraz znajomością potrzeb rynku postanowiliśmy stworzyć coś więcej niż tylko jeszcze jeden kierunek studiów podyplomowych. Dlatego też oprócz zajęć oferujemy szereg dodatkowych korzyści. Jest to możliwe dzięki dobraniu kadry wykładowców spośród osób zajmujących się zawodowo wybraną tematyką. Wielu z nich prowadzi szkolenia komercyjne, które aby sprostać wymaganiom rynku są prowadzone na wysokim poziomie, a od prowadzących wymagają wciąż aktualizowanej fachowej wiedzy popartej praktyką. Nasi wykładowcy regularnie uczestniczą w różnych wdrożeniach, asystach technicznych bądź usługach utrzymania systemów informatycznych. Jest to coś co nas wyróżnia. Jesteśmy jedynym na Wydziale Zastosowań Informatyki i Matematyki SGGW kierunkiem studiów podyplomowych zatrudniającym certyfikowanych trenerów Microsoft (MCT). Z drugiej strony, możemy poszczycić się współpracą z wykładowcami zawodowo zajmującymi się technologiami firmy Oracle. Nasze studia stanowią kierwszy krok w kierunku zdobycia certyfikatów MCTS, MCITP, OCA, OCP. Oczywiście na naszych studiach uczą osoby, które posiadają wszystkie te tytuły i moga dostarczyc Państwu dodatkowych informacji na ten temat.

Atrakcyjne czesne

Oferujemy wartościową wiedzę w konkurencyjnej cenie; dla porównania katalogowe ceny certyfikowanych szkoleń Microsoft, czy Oracle kształtują się w granicach 2000zł - 5500zł (plus 23% VAT) za osobę. W ramach naszych studiów oferujemy zakres materiału dotyczący programowania i administracji baz danych omawiany na 5 standardowych szkoleniach certyfikowanych, a dodatkowo przedstawiamy jeszcze inne zagadnienia. Czesne, które można wpłacać w dwóch ratach, jest konkurencyjne nie tylko w stosunku do certyfikowanych szkoleń ale również do innych studiów o podobnym profilu.

Kompetencje wykładowców

Kadra wykładowców składa się ze specjalistów posiadających dużą wiedzę popartą zdanymi egzaminami, licznymi certyfikatami oraz tytułami inżynierskimi firmy Microsoft, Oracle i innych. Wybrane zajęcia prowadzą będą certyfikowani wykładowcy Microsoft, posiadający ogromne doświadczenie w przekzywaniu wiedzy w trakcie przeprowadzonych licznych szkoleń, konsultacji i warsztatów.

Zdalny dostęp

Wszystkie materiały dydaktyczne dostępne są przez całą dobę poprzez naszą platformę edukacyjną. Dodatkowo, nasi studenci w przypadku wybranych przedmiotów mają dostęp zdalny do środowisk laboratoryjnych. W ten sposób osoby, które chcą powtórzyć zadania wykonywane na zajęciach moga to zrobić praktycznie w dowolnej chwili.

Profesjonalne materiały dydaktyczne

Materiały dydaktyczne przygotowane zostały specjalnie do zajęć na Podyplomowych Studiach Baz Danych tak, aby były jak najbardziej przejrzyste, a jednocześnie reprezentowały wysoki poziom. Materiały przygotowane zostały przez wykładowców; należy podreślić iż ci sami wykładowcy, którzy prowadzą zajęcia na naszych studiach prowadzą kursy Oracle a także, opracowują, zgłaszają i prowadzą oficjalne szkolenia Microsoft. Studenci w czasie trwania studiów będą mieli dostęp online do materiałów dydaktycznych; na koniec zajęć otrzymają komplet materiałów

Dyplomy Oracle

Studenci kończący studia otrzymają dyplomy Oracle dotyczące zrealizowanego zakresu materiału; stanowią one dowód, że słuchacz przeszedł pomyślnie proces szkolenia.

Dyplomy Microsoft

Studenci kończący studia otrzymają dyplomy Microsoft dotyczące zrealizowanego zakresu materiału; stanowią one dowód, że słuchacz przeszedł pomyślnie proces szkolenia.

Darmowe oprogramowanie

Nasi studenci w czasie trwania studiów będą mieli dostęp i będą mogli pobierać oryginalne i całkowicie legalne kopie oprogramowania Microsoft do wykorzystania zgodnie z licencją MSDNAA.

Dogodne terminy zajęć

Zdajemy sobie sprawę, iż większość z naszych słuchaczy zajmuje się pracą zawodową; aby nasze zajęcia były jak najmniej kłopotliwe w całości odbywać się będą wyłącznie w soboty i niedziele, co 2-3 tygodnie. Planowanych jest 7 weekend'owych zjazdów w każdym semestrze.

Nauczanie nowoczesnych technologii

w program zajęć obejmuje nauczanie nowoczesnych technologii znajdujących obecnie zastosowanie w nawet największych instytucjach i firmach;

Zniżka na egzaminy certyfikujące Oracle

Dla naszych studentów możemy zaoferować zniżkę na zdalny, czasowy dostęp do certyfikowanych przez Oracle zestawów pytań przygotowujących do egzaminu. Dodatkowo student może otrzymać zniżkę na każde podejście do egzaminu certyfikującego firmy Oracle. Nie mamy wpływu na czas obowiązywania tych ofert. Zależy on wyłącznie od indywidualnej decyzji firmy Oracle.

Zniżka na szkolenia Oracle

Nasi studenci, którzy niezaleznie od uczestnictwa w Podyplomowym Studium Baz Danych zamierzają uczestniczyć w certyfikowanych szkoleniach firmy Oracle będą mogli otrzymać 50% zniżki na każde z takich szkoleń. Pragniemy zauważyć, że zniżka już za dwa szkolenia przewyższa wartością czesne naszego studium. Nie mamy wpływu na czas obowiązywania tej oferty. Zależy on wyłącznie od indywidualnej decyzji firmy Oracle.

Świadectwo ukończenia studiów

Każdy ze studentów po pomyślnym ukończeniu studiów i wniesieniu wszystkicj opłat otrzyma świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Baz Danych według wzoru Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Program studiów

Program studiów jest tak dobrany aby mogły w nich uczestniczyć zarówno osoby początkujące (nie jest wymagane żadne przygotowanie) jak i zaawansowane.

bazy danych • administracja • programowanie • PL/SQL • business intelligence • data mining • Oracle • sql server • podyplomowe • Warszawa • SQL